25.04.2018
פתיחת DESIGN LAB במוסקבה!
4q9i4t8n9cg.jpg

18-19-20 אפריל, הפתיחה הגדולה של התצוגה LAB DESIGN MOSCOW התקיים! החגיגה, על פי ביקורות של מעצבים ואדריכלים, בלטו

באופן משמעותי מכל אירועי פתיחה דומים, שכן האורחים חיכו להפתעה לא תקנית. אבל על הכל בסדר!

במהלך ימי הפתיחה, כ -200 אדריכלים ומעצבי פנים ביקרו במרכז DESIGN LAB MOSCOW עבור כלי חרסינה וכלי סניטציה, שעבורם הציג ראש המכירות הקמעונאיות של סבטלנה ב- DESIGN LAB מצגת על טווח ויכולות התצוגה. האורחים התעניינו בשירותים של חיתוך בודד של חרסינה פורצלן, כמו לוחות מגולף של אריחים להיות חלק בלתי נפרד הפנים הם גולת הכותרת של החדר, כמו גם שירות וירטואלי חינם אשר הרשים כמעט כל אורח!

כמו כן נכחו באירוע נכבדי האסיפה - נציגי הספק הראשי של מנהל מפעל "סמארה סטרויפר" על מנת לקדם את כיוון אריחי החרסינה. וורונטסוב ומנהל לקידום כלי תברואה, V.V. מרטינוב, שרצה להציג את התצוגה של תוכניות פיתוח שאפתניות.

פתאום, האור כבה, רוב האורחים חשבו שזה כוח עליון, עם זאת ... אחרי רגע הופיע אור עמום של פנס במרחק ...


- "זה לא יפתח!" - קול נורא וקודר נשמע בגלל ערפל.


- "מי לא יפתח?" - בחרדה ובהפתעה, אמר המנהיג.


- "אולם התצוגה שלך לא יפתח בלי אבן!" - הקול נשמע יותר ויותר מטריד ועוד ...

התברר שהאורחים היו מעורבים ביצירה הקסומה של אבן פינה שרק 4 אלמנטים יכולים ליצור - אוויר, מים, אש ואדמה. כל מי שהיה באולם התצוגה, יכול היה להיות חבר במסתורין של יצירת אבן קסם. ו, אני חייב לומר, האורחים צלל לתוך האגדה כי DESIGN LAB מוכן עבורם. אבן הפינה להיות! וזה אומר התצוגה נפתחה חגיגית! המופע היה כל כך מדהים ו מדהים עבור האורחים, כי לאחר זמן מה הם הודו כי הם מעולם לא ראיתי דבר כזה לפני!

לסיכום, שותפים LAB DESIGN ארגנו הגרלה של פרסים יקרי ערך, אבל אף אחד לא עזב ללא מתנות! כאשר עוזבים, מעצבים מוסקבה הודה מארגני החגיגה, מוסקבה ראתה מספר רב של אירועים למעצבים, אבל לא רבים יכולים להיות מופתעים, כגון, למשל, DESIGN LAB!

אנו מודים לכל מי שלקח חלק בארגון החג והצוות LAB DESIGN!

להיות במגמה, להיות עם LAB DESIGN

nd32oGd6IVM.jpg